Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Bayernský oficiální oznamuje že Ancelotti vystoupí z třídy!
Posted On 09/28/2017 09:55:13 by dreskyobchodj

Bundesliga Bayern Mnichov klub oficiálně oznámil, Trenér Ancelotti vystoupí z třídy. Levné Fotbalové Dresy Bayern oficiální prohlášení řekl, Toto rozhodnutí je 0-3 ztraceno do Paříže po Ligy mistrů, Prostřednictvím interní analýzy a diskusí týmu.

Ředitel týmu Rummenigge řekl: " Od začátku sezóny, Výkonnost týmu neodpovídala našim očekáváním. Zápas proti Paříži jasně ukazuje, Musíme získat výsledek. Dnes sportovní ředitel a Ancelotti vedli veřejnou diskusi, A informovali jej o našem rozhodnutí. Rád bych poděkoval tentokrát Ancelotti a naší spolupráci, Ale také lituji konečného vývoje situace. Carlo je můj přítel, Budoucnost bude, Z Bayernova hlediska však musíme udělat rozhodnutí o kariéře. Nyní se těším, že tým má pozitivní vývoj, A přijít s vynikajícím výkonem, Abychom mohli dosáhnout cíle této sezóny. "

Ancelotti oficiálně nastoupil do úřadu v létě roku 2016, V Bayernu Mnichov v 60 zápasech vyhrál 42 vítězství, 9 remíz a 9 ztrát, Získal šampionát Bundesligy a 2 krát německý šampion Super Cupu. Minulou sezónu vedl Ancelotti šampionát Bundesligy, Ale semifinále německého poháru bylo eliminováno Dortmundem, Liga mistrů Dres Bayern Munich ztratila do Realu Madrid zastavit osm silných. Bayern začal tuto sezonu nepříznivě, 6 kol Bundesligy po Bayernu Mnichova se umístilo na třetím místě, Ancelottiho taktika byla zpochybněna, Tým také objevil několik rozporů.Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older