Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Manchester United sa úplne usadil v Sanchez
Posted On 01/16/2018 05:15:36 by aoshierrawxi

Prenos soap opery Sanchez bol pohoršený z léta vyhral v zime, A teplo ešte neznamenalo klesanie. Ale najnovšie správy ukazujú, Sanchez a Manchester United dosiahli dohodu, Všetky rokovania s Makhitou a Lacné Futbalove Dresy Arsenalom boli dokončené. Takzvané všetko je pripravené, len vďaka východnému vetru.
Podľa najnovších správ, Sanchez a Manchester United sa dohodli na osobných podmienkach, A Manchester United je ochotný sa pripojiť s Murchisonom na prestup Sanchez, Arméni ztratili svoje miesto v United. Teraz je prevod dokončený len zlý Arsenal a Makhtari dokončiť rokovania. Berúc do úvahy možné odchod Walcott a Chamberlain opustil tím, Príchod Makhtariho je dobrým doplnkom práva Arsenalu.
Podľa výpočtu, Keď sa Sanchez pripojil, Potom Manchester United Dresy iba v Sanchez každý rok, Lukaku, Pogba a Ibrahimovic 4 ľudia minú 58 miliónov libier, Manchester United je obrovská suma peňazí. Sanchez hral Arsenal 22 krát v tejto sezóne, začína 19 krát, boduje 8 gólov a 4 krát pomáha.Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older