Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Sanchez môže pomôcť Manchesteru United vyhrať Ligu majstrov
Posted On 02/06/2018 09:31:07 by aoshierrawxi

Manchesterská hviezda Lu - Makari povedala: Sanchez môže pomôcť Manchester United vyhrať Ligu majstrov v tejto sezóne. V januári tohto roka si swapové kluby Sanchez a Makhtapa, Svoj vlastný loptu Lacné Futbalove Dresy Manchester United zaznamenal v kole proti Huddersfieldovi. Makali, ktorý hral na viac ako 400 vystúpeniach v United, povedal: Podpisovanie čílskeho národného tímu môže byť zlomovým bodom klubu.

Povedal Cieľ: " Sanchez za to, aby tím zabezpečil väčšiu konkurenciu vo všetkých pozíciách, Každý tréner vám povie, že je to dobrá vec, To môže aktivovať iných ľudí, V Ligy majstrov sme tiež mali väčšiu šancu. Predtým, než príliš veľa fanúšikov Manchester United myslí, že môžeme vyhrať Ligu majstrov, Ale podpísaním Sanchez môže byť táto úroveň hráča zlomom sezóny. "

" Aby som bol úprimný, Manchester United hral pred podpisom, Ale Manchester United Dres potrebuje brokovnicu, môže byť tým, čo potrebujeme. Viem, že ľudia vždy hovoria o Sanchezovom platu, Ale vzhľadom na to, že nevyužíva transferový poplatok pre Manchester United, Táto dohoda je v súčasnosti lacná. Takže si myslím, že je to dobrá vec, On môže urobiť Manchester United majú väčšiu šancu ísť ďalej v Ligy majstrov. "
Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older