Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Opuszczenie Arsenalu będzie kontynuowało coaching
Posted On 03/28/2018 10:02:15 by obredbaretej

Z powodu słabej płyty w tym sezonie, Perspektywy menedżera Arsenalu Wengera są bardzo niepewne. Brytyjskie media ogólnie w to wierzą Jeśli Arsenal nadal będzie tęsknił za Ligą Mistrzów w tym sezonie, Koszulki Piłkarskie Wenger nie mógł utrzymać swojej pozycji. W niedawnym wywiadzie Wenger powiedział, że jeśli klasa, Nie wyklucza innych szkoleń klubowych.

Zapytany, czy będzie kontynuował coaching, jeśli opuści Arsenał Wenger powiedział: " Tak, oczywiście. Dopóki nadal mam siłę fizyczną i chęć kontynuowania. Wiem, że to zależy od mojej kondycji fizycznej i psychicznej. Taka była decyzja, którą musiałem podjąć na pewnym etapie. "

Wenger powiedział, że nadal chce kontynuować trening Arsenalu. Powiedział: " Żyję w tej chwili, Teraz chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy dla Arsenalu. Nie przejmuję się zbytnio tym, co się ze mną stanie. Jeśli nie ma pełnego poświęcenia, Nawet poświęćcie swoje życie za to, Nie możesz trenować Arsenalu od 22 lat. Nie zmienię tego punktu. Dopóki Koszulka Arsenal nie zakończy tego sezonu, Do czasu wygaśnięcia mojej umowy. Po tym wciąż nie wiem, co zamierzam zrobić. "Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older