Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Messi nie opuści Mistrzostw Świata
Posted On 05/03/2018 08:30:44 by obredbaretej

Chociaż Barcelona zdobyła teraz podwójną koronę La Liga i King's Cup, Messi również ma boot La Ligi. A potem są największe wyzwania roku, Można nawet powiedzieć, że największym wyzwaniem w karierze jest Puchar Świata. Ale Koszulki Piłkarskie Messi nie myślał o odpoczynku. Nie chce wcześnie odpoczywać. To, co musi zrobić, jest przeciwieństwem tego, co wszyscy myślą.

W Barcelonie Rzym odwrócił się. Kiedy zostali wyeliminowani z Ligi Mistrzów, Argentyńskie media są wciąż trochę radosne, Oznacza to, że nieszczęście Barcelony jest wielką fortuną dla Argentyny. Ponieważ Messi może przygotować Mistrzostwa Świata z góry, Dużo później może odpocząć Weź udział w Pucharze Świata w jak najlepszym stanie. Ale ludzie, którzy mają ten pomysł, Oczywiście nie znając Messiego.

Messi zwraca uwagę na drużynę narodową. Na przykład obrażenia Begliah i Aguero, Pozycja bramkarza jest niepewna, Jak ustalić ostateczną listę zespołu, Ale Bass Messi wiedział to dla siebie, Najważniejszą rzeczą jest udział w Pucharze Świata w 100% statusie. I jak wziąć udział w Pucharze Świata w najlepszym stanie, Nikt nie zna się lepiej niż Bassamesi. Chociaż wiele osób chce, żeby odpoczywał i odpoczywał, Nie podejmuj ryzyka kontuzji, aby uczestniczyć w mniej ważnych grach. Ale Messi tak nie uważa. Koszulka Barcelona Messi jest najlepszym graczem na świecie. Jest wyjątkowy, jak może sobie nie ufać?Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older