Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

BLOGS  
 
RSS
Bayern i Ribery przedłużają umowę
Posted On 05/09/2018 03:17:51 by obredbaretej

Według wiadomości, Bayern ogłosił, że ukończył umowę z Ribery. Umowa między dwiema stronami została przedłużona na okres jednego roku. Ribé będzie nadal służyć Koszulki Piłkarskie Bayern w przyszłym sezonie. W filmie wydanym przez Bayern, Ribery miał na sobie koszulkę Bayern z numerem 2019. Reprezentował siebie i Bayern, aby odnowić swoją umowę do 2019 roku. Oba poprzednie kontrakty wygasają tego lata.

Franck Ribery również się cieszył: " Jestem dumny, że mogę pracować w tym wspaniałym klubie przez kolejny rok. Monachium stał się moim domem, Moja rodzina i ja z dumą zakładamy koszulkę Bayernu w przyszłym sezonie. "

Czerwiec 2007, Bayern Monachium za opłatę transferową w wysokości 25 milionów euro, Znak Ribery z Marsylii, I dała mu koszulkę nr 7. W ciągu kolejnych 11 sezonów Franck Ribery reprezentował Koszulka Bayern Monachium w 385 117 bramkach i 179 asystach. Pomóż Bayernowi Monachium wygrać 8 tytułów Bundesligi 5 mistrzów Pucharu Niemiec, 1 mistrz w Pucharze Ligi Niemieckiej, 4 mistrzów Superpucharu Niemiec, 1 Mistrz Ligi Mistrzów, 1 mistrz Europy w Superpuchar i 1 mistrz świata w klubie. W tym sezonie Bayern Monachium Ribery zaliczył 32 występy w każdym evencie. Zdobył 6 bramek i 6 asyst.Bookmark:
*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older