Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

aoshierrawxi
PROFILE   GALLERY   BLOGS   GUESTBOOK   FRIENDS   FAVORITES   VIDEOS  
 


Viewing 1 - 6 out of 6 Blogs.


Čím viac fanúšikov je silnejšia Barcelona
Posted On 03/13/2018 08:25:24

Podľa správ, Pre zápas Ligy majstrov s Lacné Futbalove Dresy Chelsea v stredu, Barcelonský záložník Rakitic povedal: “Dúfam, že fanúšikovia Barcelony môžu sedieť na štadióne Camp Nou.”

Rakitic povedal: “Musíme čeliť jednému z najlepších tímov v Európe. Bude to náročná hra. Dúfam, že fanúšikovia z Barcelony budú naplnení Camp Nou. Dúfam, že môžeme spolu vytvoriť skvelú hru. Každý má rovnaké očakávania, Chceme pokročiť, Chceme spoločne vytvoriť históriu Čím viac fanúšikov z Barcelony, Čím silnejší je tím. ”

“Barca pôjde všetko von, Každý vie, že nás Chelsea môže ľahko ublížiť. Barcelona Dres musí byť pripravená Chceme pokročiť do ďalšieho kola. ” Barcelona a Chelsea sú 1-1 v prvom kole Ligy majstrov. Druhé kolo zápasu medzi oboma stranami sa uskutoční v New Camp 15. marca v 3:45.


Rodriguez a Ribery sa vrátili zranenia
Posted On 03/06/2018 09:13:14

Bayern Mníchov a Freiburg v súčasnom kole súťaže, Lacné Futbalove DresyRodriguez a Ribery zmeškali zápas kvôli zraneniu. Podľa miestnych zdrojov médií, Dvaja hráči Bayernu sa objavili na tréningovom ihrisku v nedeľu, V novom týždni sa očakáva návrat do praxe.

Rodriguez zranil nohu počas zápasu proti Besiktám, Minulý týždeň sme sa vrátili na trávu na tréning. Bayern a Freiburg v hre, Rodriguez spolu s fyzickým trénerom Thomasom-Williamsom zostali na Cerberus Avenue, Úsilie na zlepšenie ich fyzického stavu.

A Rodriguez tréning spolu s Franck Ribery, Chýbal kolo kvôli gastroenteritíde. Bayern Munich Dres Rodriguez bude pokračovať v tréningu v pondelok, Bayern Ribery sa opäť vráti do družobného tréningu.


Sanchez môže pomôcť Manchesteru United vyhrať Ligu majstrov
Posted On 02/06/2018 09:31:07

Manchesterská hviezda Lu - Makari povedala: Sanchez môže pomôcť Manchester United vyhrať Ligu majstrov v tejto sezóne. V januári tohto roka si swapové kluby Sanchez a Makhtapa, Svoj vlastný loptu Lacné Futbalove Dresy Manchester United zaznamenal v kole proti Huddersfieldovi. Makali, ktorý hral na viac ako 400 vystúpeniach v United, povedal: Podpisovanie čílskeho národného tímu môže byť zlomovým bodom klubu.

Povedal Cieľ: " Sanchez za to, aby tím zabezpečil väčšiu konkurenciu vo všetkých pozíciách, Každý tréner vám povie, že je to dobrá vec, To môže aktivovať iných ľudí, V Ligy majstrov sme tiež mali väčšiu šancu. Predtým, než príliš veľa fanúšikov Manchester United myslí, že môžeme vyhrať Ligu majstrov, Ale podpísaním Sanchez môže byť táto úroveň hráča zlomom sezóny. "

" Aby som bol úprimný, Manchester United hral pred podpisom, Ale Manchester United Dres potrebuje brokovnicu, môže byť tým, čo potrebujeme. Viem, že ľudia vždy hovoria o Sanchezovom platu, Ale vzhľadom na to, že nevyužíva transferový poplatok pre Manchester United, Táto dohoda je v súčasnosti lacná. Takže si myslím, že je to dobrá vec, On môže urobiť Manchester United majú väčšiu šancu ísť ďalej v Ligy majstrov. "Manchester United sa úplne usadil v Sanchez
Posted On 01/16/2018 05:15:36

Prenos soap opery Sanchez bol pohoršený z léta vyhral v zime, A teplo ešte neznamenalo klesanie. Ale najnovšie správy ukazujú, Sanchez a Manchester United dosiahli dohodu, Všetky rokovania s Makhitou a Lacné Futbalove Dresy Arsenalom boli dokončené. Takzvané všetko je pripravené, len vďaka východnému vetru.
Podľa najnovších správ, Sanchez a Manchester United sa dohodli na osobných podmienkach, A Manchester United je ochotný sa pripojiť s Murchisonom na prestup Sanchez, Arméni ztratili svoje miesto v United. Teraz je prevod dokončený len zlý Arsenal a Makhtari dokončiť rokovania. Berúc do úvahy možné odchod Walcott a Chamberlain opustil tím, Príchod Makhtariho je dobrým doplnkom práva Arsenalu.
Podľa výpočtu, Keď sa Sanchez pripojil, Potom Manchester United Dresy iba v Sanchez každý rok, Lukaku, Pogba a Ibrahimovic 4 ľudia minú 58 miliónov libier, Manchester United je obrovská suma peňazí. Sanchez hral Arsenal 22 krát v tejto sezóne, začína 19 krát, boduje 8 gólov a 4 krát pomáha.


Chelsea vyvíja tlak na Manchester City
Posted On 12/31/2017 06:09:44

Vo finálovom zápase Chelsey v roku 2017, Chelsea ukazuje super útoku palebnú silu, 5-0 víťazstvo nad Stoke City, Ligový domáci víťazný pruh sa rozšíril na sedem zápasov. Po skončení hry Conti vyhodnotila hru a rozprávala sa o zlom stave kampane Morata.


Conti povedal: " Myslím, že náš výkon je veľmi pozitívny, Rýchlo sme vstúpili do pretekárskeho stavu, A ukážte túžbu po cieľoch. Ako som povedal predtým, ak môžete skóre skoro v tejto hre, Potom bude hra jednoduchšia, Pretože váš súper musí zmeniť svoj plán. Som veľmi spokojný s výkonom všetkých hráčov, A opäť udržiaval nulovú pečať, Náš výkon je skvelý. "


Konti konečne hovoril o aktuálnom hodnotení: " Vieme, že musíme čeliť tvrdej hodnoteniu na nasledujúcich päť mesiacov, Pretože musíme bojovať o Ligu majstrov, Nie je ľahké dosiahnuť tento cieľ. Manchester City už otvoril medzeru s vlastným tímom veľa. Neviem, čo sa stane Ale musíme tvrdo pracovať, aby sme získali 3 body v každom zápase, Vytvorte tlak na tím pred nami. "


Skryté ukryté za šťastím Barcelony
Posted On 12/31/2017 06:04:16

Pre Barcelonu, Ak chcete vyhrať derby v krajine, Rovnako ako neporaziteľná nová sezóna usher v roku 2018, Prírodná nálada je veľmi dobrá. Avšak skryté šťastie za skrytými nebezpečenstvami v Barcelone, Ich zostava je naozaj príliš stará.

Vek bude Barca cesta k úspechu na roadshow, Spoločnosť Iniesta bola ťažko podporiť súťaž s vysokou intenzitou, Viac ako 30 Messi tiež potrebuje udržať svoju fyzickú silu, Ako zorganizovať týchto veteránov hrať čas, Propagujte mladší tím, Barceloně je potrebné zvážiť, Do roku 2018, Priemerný vek hlavných barcelonských 11 ľudí je 29,4 rokov, Už takmer 30 rokov.

Pri pohľade na európsky štadión, Priemerný vek tímu Manchester City je priemerný vek 27,6 rokov, Bayern hlavný priemerný vek 27,1 rokov starý, Parížová zostava je rovnako mladá, Takže Barcelona chce udržať dlhodobú konkurencieschopnosť tímu, Aktualizujte a podporujte mladší tím, Musí sa to zvážiť.


*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older