Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

dreskyobchodj
PROFILE   GALLERY   BLOGS   GUESTBOOK   FRIENDS   FAVORITES   VIDEOS  
 


Viewing 1 - 9 out of 9 Blogs.


Paulinho a Messi jsou příliš vybavení
Posted On 10/19/2017 05:58:54

V případě velmi těsného rozvrhu, Levné Fotbalové Dresy Barcelona trenér Barberd začal pod hrou, Stejně jako situace oponenta na personálu úpravy, Mechanismus rotace byl plně spuštěn. Pro zápas Atletico Madrid, Barcelona na nejsilnější sestavě. Jednou z velkých změn je nahrazení La Kitty od Pauliniho, To je Paulinho v této sezóně, čtvrtý start, Předtím hrál novou roli ve druhé polovině.

Ve spojení s Messi, Paulinho vypadal velmi pohodlně, V průchodu poskytl velmi dobrou plynulost, V obraze může odrážet intenzitu. Neměl vážné chyby, Ukázal se, že je velmi důležitým hráčem, Paulinho také získá mnoho příležitostí. Paulinho získal důvěru všech stran, A to je výsledek vlastních snah Pavlina.

Před hru, Paulinho také ukázal vysokou emoční inteligenci, Vyjádřila ochotu pracovat pro Messiho. " Dres Barcelona Massey je skvělý hráč, On je jiný na poli. V národním týmu jsem proti němu, Teď si s ním může hrát, Je to velká radost. Jeho výkon nemůže být přesvědčivý. Pokud budete hrát kolem sebe, Jsem ochoten jít pro něj, Barcelona hrál rozhodující roli. "


Ibrahimovičovo koleno je jako 15leté dítě
Posted On 10/12/2017 08:58:53

Po těžkém poranění křížového vazu na kolena, Ibrahimovičova rychlost zotavení, takže všichni lékaři jsou šokováni, Levné Fotbalové Dresy Ibrahimovič se může na příští měsíc vrátit na trénink. Na Ibrahimu 2. prosince, Manchester United a Arsenal v lize, Ibrahimovič měl naději.

" Cítím se dobře, Od chvíle, kdy se koleno pohybovalo po operaci, Každý den trénuji, Neexistuje takzvaný svátek. " Řekl Ibrahim v rozhovoru. " To je nová výzva, Ale já jsem s tebou mentálně silný, Když se zaměřím na cíl, Nic mě nemůže zastavit. "

Ale ošetřující lékař Manchester United Ibrahimovic mu nedoporučil, Ibrahimovičův lékař řekl: " Dres Manchester United Ibrahimovic velmi silný, Ale fotbal je divoký sport. Jako doktor, Určitě ho chci vidět co nejpomaleji, Dokud nebude plně uzdraven. Existuje mnoho příkladů raných zranění, které se vrátily na stadion. "


Bayernský oficiální oznamuje že Ancelotti vystoupí z třídy!
Posted On 09/28/2017 09:55:13

Bundesliga Bayern Mnichov klub oficiálně oznámil, Trenér Ancelotti vystoupí z třídy. Levné Fotbalové Dresy Bayern oficiální prohlášení řekl, Toto rozhodnutí je 0-3 ztraceno do Paříže po Ligy mistrů, Prostřednictvím interní analýzy a diskusí týmu.

Ředitel týmu Rummenigge řekl: " Od začátku sezóny, Výkonnost týmu neodpovídala našim očekáváním. Zápas proti Paříži jasně ukazuje, Musíme získat výsledek. Dnes sportovní ředitel a Ancelotti vedli veřejnou diskusi, A informovali jej o našem rozhodnutí. Rád bych poděkoval tentokrát Ancelotti a naší spolupráci, Ale také lituji konečného vývoje situace. Carlo je můj přítel, Budoucnost bude, Z Bayernova hlediska však musíme udělat rozhodnutí o kariéře. Nyní se těším, že tým má pozitivní vývoj, A přijít s vynikajícím výkonem, Abychom mohli dosáhnout cíle této sezóny. "

Ancelotti oficiálně nastoupil do úřadu v létě roku 2016, V Bayernu Mnichov v 60 zápasech vyhrál 42 vítězství, 9 remíz a 9 ztrát, Získal šampionát Bundesligy a 2 krát německý šampion Super Cupu. Minulou sezónu vedl Ancelotti šampionát Bundesligy, Ale semifinále německého poháru bylo eliminováno Dortmundem, Liga mistrů Dres Bayern Munich ztratila do Realu Madrid zastavit osm silných. Bayern začal tuto sezonu nepříznivě, 6 kol Bundesligy po Bayernu Mnichova se umístilo na třetím místě, Ancelottiho taktika byla zpochybněna, Tým také objevil několik rozporů.


Doufám že fanoušci Tottenhamu mi dávají více času
Posted On 09/21/2017 09:32:02

Podle zpráv, Tottenham nová pomoc Lente doufají fanoušky, než ho soudí, Dejte mu nějaký čas, aby se přizpůsobil. Hodnota 14 000 liber španělské mezinárodní, Byly v Levné Fotbalové Dresy Juventusu a Bilbao sporty měly vysoký světelný výkon. Toto léto se rozhodl vstoupit do Tottenhamu, Ačkoli Chelsea ho chce koupit.

Llorente byl představen jako náhrada za Kane, Ale v Ligovém poháru proti Barnesleyově hře, Výkon Lorentu je poměrně pomalý. Poslední sezóna, Llorente dosáhl celkem 15 gólů pro Swansea, Ale v létě zlomenina paží, A proto chybělo preseason.

Lorente řekl: " Při absenci případu předsedy, Toto je můj Tottenham první zápas, Musím tvrdě pracovat. Potřebuji čas, Toto léto, protože mé rameno bylo zraněno, Musel jsem přestat trénovat. Teď musím pracovat lépe. Nevím, jak dlouho to bude trvat, Ale jak čas a důvěra rostou, Dres Tottenham Hotspur bude každá hra stále lepší a lepší. "


Bundesliga Bayern je velmi šťastná
Posted On 09/14/2017 04:59:24

Vzhledem k tomu, Pro RB Leipzig je Levné Fotbalové Dresy Bayern stále plný očekávání. Vedoucí týmu v Lipsku však řekl, Tým a Bayern Dort tyto týmy stále mají mezery, A Bundesliga by měla být ráda, že je tým jako Bayern.

Kancléř řekl v rozhovoru: " Náš sportovní ředitel Ronique řekl: Naše vzdálenost od Bayernu je počítat za světelné roky. To je pravda. Doufáme, že budeme schopni další racionální rozvoj, Ale počkejte, až dohneme s Bayernem nebo více speciálních, Bude to trvat mnoho let. Ale všichni němečtí fanoušci by měli být vděční Bayernově přítomnosti. "

Mintraff vysvětlil: " Bayern Mnichov se stal tak atraktivním klubem, Toto je štěstí německého fotbalu. Bundesliga může získat takovou obrovskou vysílací smlouvu, Role Dres Bayern Munich je velmi velká. "


Chamberlain odmítl Chelsea za Cloppa
Posted On 09/07/2017 10:16:54

Podle zpráv, Pro Chamberlain, Připojil se k Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu jako nový semestr, Ale méně nervózní. V poslední době, Již zahájil první trénink v Liverpoolu.

Chamberlain řekl: Aby mohla společnost Clop spolupracovat, Odmítl, aby Chelsea poskytovala vysoké platy, Vybral si nízkou plat Liverpoolu. Chamberlain řekl: " Cítím, že tohle je místo, kam bych měl přijít, Hrají tak, Velice mě vzrušilo, To je můj důležitý důvod se připojit k týmu. Clop tě povzbudí k tomu, Jeho žádost o vás, Je to jako odměna. To mi dělá v očích velmi zvláštní. To je hlavní důvod, proč chci hrát za jeho účinnost, Cítím, že mě může posunout dopředu, Doufám, že může inspirovat můj nejlepší stav, Nech mě postavit podlahu. "

" I v minulé sezóně z neutrálního hlediska, Vidíte, že jeho postava je velmi zajímavá, V té době jsem nebyl členem Liverpoolu, Dres Liverpool může cítit, že je velmi povzbudivý. Když budete chtít pokročit, Hraní v jeho rukou jistě pomůže. "


Paulinho: pomáhat Messi ve světě nejlépe
Posted On 08/24/2017 06:30:34

Paulinho se stal členem šatny v Fotbalové Dresy Barceloně, rychle vstoupil do týmu a ve středu se také zúčastnil večeře Barcelonského týmu. Pauline prohlásil, že je v dobrém postavení, "jsou pro mě velmi dobré." Ačkoli od superu, ale Paulo se necítil méněcenný, je teď ambiciózní, říkal, že vstoupil do Barcelony, je na hlavní pozici.


Nyní Paulini kolem Messi, začal si užívat Messiho fotbalu a doufal, že se přizpůsobí Messiině hře. "Je to nejlepší hráč na světě, jeho úroveň je bezkonkurenční, je jiným hráčem. Jsem nyní znepokojen barcelonskou hrou a vidím, jak se mohu hrát, abych se k němu přizpůsobil. Naším cílem je vynaložit veškeré úsilí Dovolte mu, aby se stal opět nejlepším na světě a také nám pomohl vyhrát šampionát.


Když mluvil o svém vztahu s trenérem Barcelony, Pauline řekl: "Už ví, co mám, a připravuji se na potřeby Dres Barcelona, aby pomohla Barceloně a týmu.


Henry: Fergusonovo úspěchy jsou tak skvělé
Posted On 08/18/2017 00:27:09

Ačkoli Manchester United v Mourinho dosáhl velkého pokroku, ale mluvil o nejúspěšnějším trenérovi v Premier League, ať se jedná o fanoušky Manchester United, Ferguson se nejprve objeví na seznamu kandidátů. Nedávno v rozhovoru obdivoval legendu Arsenalu Henryho z Fergusona, dokonce řekl, že trofej Premier League by měla být pojmenována podle Fergusona.

"Když jsem se poprvé setkal s Fergusonem, nazval jsem ho Premiership. It byl 13 trofeje Premier League, je to prostě neuvěřitelné. Myslím, že trofej Premier League by měla být pojmenována po jeho jménu, Jako uznání jeho bezprecedentních úspěchů v Manchesteru United."

V listopadu 1986 Ferguson uspěl s Atkinsonem, aby začal učit Manchester United. Do roku 2013 vedl Ferguson celkem Manchester United vyhrál velké a malé 38 mistrovství, včetně 13 trofeje Premier League a dvě trofeje Ligy mistrů. V rámci speciálního programu Sky Sports Premier League 25 výročí Henry vyjádřil respekt k Fergusonu.


Barcelona utrpěla teroristický útok
Posted On 08/18/2017 00:26:54

Barcelona se konala s incidentem kolize. Podle zpravodajství v západních médiích způsobilo, že dnešní zlomyslná událost způsobila zabití 13 osob a zranění v menším rozsahu. Krátce po teroristickém útoku také fotbalová komunita vyjádřila hlubokou soustrast obětem.

Po začarovaném incidentu zazněl fotbalový klub v Barceloně: hluboce zarmoucený hrůznými událostmi, ke kterým došlo v našem městě, a my jsme byli se všemi rodinami obětí, obyvateli Barcelony.

Real Madrid oficiální i první hlas: Real Madrid klub teroristických útoků v Barceloně byl hluboce šokován. Jsme s rodinami obětí, přátel s, zároveň přejeme zraněné co nejdříve rehabilitaci.

*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older