Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

dreskyobchodj
PROFILE   GALLERY   BLOGS   GUESTBOOK   FRIENDS   FAVORITES   VIDEOS  
 


Viewing 1 - 9 out of 27 Blogs.


Page:  1 | 2 | 3 | Next >  Last >>


Manchester City hraje pro Manchester United nejdůležitější bitvu
Posted On 03/23/2018 08:04:10

Kompany chce spoluhráče udržet pozitivní atmosféru. Splnit válku v Premier League a Ligy mistrů. Na otázku, zda vstoupí do kritického období své kariéry, Levné Fotbalové Dresy Manchester City Conpani řekl: " Není to moje kariéra, Je to kritické období sezóny, Jsem si jistý. "

" Potřebujete takovou pozitivní atmosféru, abyste skončili silně. Zajistit úroveň týmu. I když je to šampión, Může být také snadné ztratit hru. " Dres Manchester City pravděpodobně bude korunován 7. dubna v Derby v Manchesteru. Kompani řekl: "Jedná se o jedinou věc, o které mluví Manchester City. Liga mistrů je samozřejmě velmi důležitá. Nevím, jak, Myslím, že v Liverpoolu je Liga mistrů hra, Manchester City bude podporovat fanoušci Manchester United. "

Anglie a Belgie jsou seskupeny. Kompany bude hovořit přímo se spoluhráči týmu Levné Fotbalové Dresy Dětské Manchester City. Kapitán Manchester City řekl: "V šatně se vždycky bavíme. Myslím, že předtím, než mluvíme přímo s Anglií, Nejlepší je, aby oba týmy získaly 6 bodů. Neexistuje žádný neúcta, To je jenom naděje. "


Real Madrid korunuje Evropu s 2018 palebnou silou
Posted On 03/16/2018 11:38:07

Čtvrtletní finále Ligy mistrů se budou nacházet na trati. Levné Fotbalové Dresy Real Madrid, který vyrazil na tři po sobě jdoucí mistrovství, je nepochybně jedním z nejlepších favoritů. I když jejich výkonnost v první polovině sezóny byla poněkud neuspokojivá, Ale od vstupu do roku 2018, Real Madrid postupně demonstroval své hrůzy. V novém roce zaznamenali 37 gólů ligy. Top Evropy.

S obnovením stavu Ronalda, Real Madrid se stává stále více urážlivým a urážlivým. Je to spousta kopů ve hře, Tváří v tvář La Coruña, šíleně dosáhli 7 gólů. Ve tváři Real Sociedad a Real Betis vstřelili 5 gólů. Ve tváří Valencia a Aravis jsou zaznamenány 4 góly. A střelil 37 gólů, Dres Real Madrid využilo pouze 12 her. Průměrné 3 góly za hru.

Ačkoli Real Madrid se ponořil v plném proudu, Ale jámy, které vykopaly v první polovině sezóny, jsou stále příliš velké. V první polovině sezóny získal Real Madrid pouze 30 gólů. Po vstupu do roku 2018, Míčili 37 gólů a přidali až 67 gólů. Nicméně, pokud počítáme počet cílů ligy za celou sezónu, Levné Fotbalové Dresy Dětské Real Madrid není na prvním místě vedle sebe. První místo je Paříž. Celkově získali 93 gólů ligy.


Tottenham z hry není noční můra
Posted On 03/09/2018 05:30:37

Ve středu druhého kola finále Ligy mistrů, Levné Fotbalové Dresy Tottenham zvrtl Juve doma 1-2 Celkové skóre 3 až 4 bylo vyloučeno. Po zápase se v rozhovoru prohlásil Tottenhamův trenér Pochertino. Ačkoli tým byl vyloučen, Ale ztráta není noční můra.

Tréner Tottenham Pochertino řekl po zápase: " Noční můra? Proč to říkáte? Fotbal je takový. Jsem stále plný snů. Samozřejmě jsem byl zklamán, že jsem byl vyloučen. Účast v Ligy mistrů a týmových soutěžích na vysoké úrovni. Ve hře je vždy výhra nebo ztráta. Ačkoli Dres Tottenham ztratili, Ale hráli jsme v pořádku. Jsem velmi šťastná. Pro mě vždycky fotbal vyhrává nebo ztrácí. Fotbal se nestává noční můrou. Hráči provedli taktiku dobře. Tottenham vytvořil několik příležitostí Ale to nestačí k vyhrání hry. To je všechno. "

Juventus měl v první polovině špatné situace, Ve druhé polovině byly Higuain a Dybala skórovány 3 brankami. Zvrtnutí Levné Fotbalové Dresy Dětské Tottenhamů do Ligy mistrů 8.


Aspili Quetta posílá povzbuzování spoluhráčům Drogbovi
Posted On 02/09/2018 00:33:47

Místní čas 7. února, Po poklesu ztrátového pruhu, Aspiri Querita, místostarista Levné Fotbalové Dresy Chelsea, zveřejnil na Twitteru rozruch: "Těžké časy nás posilují!"

Tentokrát povzbuzující slova, ukazující týmový viceprezident modelu, Fanoušci chválili zprávu, V době krize jsou motivující vedoucí týmů nezbytnou součástí týmu. Dnes speciální fanoušek také nechal zprávu týmu, On je bývalý Dres Chelsea Drogba.

I když opustil tým, Nicméně, dynamika Chelsea nikdy nedostatek pozornosti Drogba, Motivace zpráv Aspili Quita: "Bratře, pořád!" Drogba zpráva také spustila spoustu fanoušků odpověď, Doufám, že Drogba dokáže přinést vedoucího ducha, Nechte Levné Fotbalové Dresy Dětské Chelseův tým více sjednotit, rozveselte.


Juve 3 teenager oficiálně opustí tým
Posted On 02/02/2018 05:50:47

Oficiální internetové stránky Juventus oznámily, Levné Fotbalové Dresy Lilliano a Mattillo dva teenager trvalý transfer, Juventus Ossolini byl pronajat k Bologni.

Mattillo se narodil v roce 1995, Minulou sezónu získal Juventus Serie A a šampion Italského poháru, Do společnosti Sassuolo také trvale vstoupil, 2,5 milionu transferového poplatku je rozdělen do tří ročních období. Na základě svého výkonu během smluvního období, Existuje dalších 2,5 milionu termínů. Dres Juventus Ossolini byl pronajat k Bologni, Období poskytování úvěrů do 30. června příštího roku, Když se může rozhodnout vrátit se do Juventusu, Můžete se také rozhodnout pro trvalý pohyb.

Lilola je španělská teenagerka, Jakmile hrál v Juve Levné Fotbalové Dresy Dětské U19, A byl půjčený Sassuolo, Toto zimní okno se natrvalo přesunul do Sassuolo, Sedm milionů eur je zaplaceno za čtyři období.


Manchester United začal obnovovat DeGeyu
Posted On 01/18/2018 01:12:53

Manchester United je velmi aktivní v této zimní přestávce, V nadcházejícím představení společnosti Sanchez ve stejnou dobu, Rovněž nezpůsobily zpomalení tempa důležitých hráčů v týmu. Dnes Levné Fotbalové Dresy Manchester United již začal obnovovat smlouvu, DeGeya je jedním z prvních hráčů, kteří obnovili smlouvu.

Podle zpráv, Dres Manchester United již zahájil jednání s Degeyou o dlouhodobé obnově. Bylo hlášeno, Degejův agent je Mourinho agent Mendes, Nedávno Mendes přišel do Manchesteru a Manchesteru United, aby prodiskutoval otázky seniorské obnovy Mourinho. S postupným určením obnovy Mourinho, Manchester United dále a Mendes začal diskutovat o obnovení smlouvy společnosti DeGene.

Podle zprávy Manchester United doufá, že s Deheyou podepíše dlouhodobou smlouvu. Aktuální smlouva společnosti DeGeya se společností Manchester United vyprší v roce 2019, Od té doby se Manchester United může rozhodnout, zda prodlouží smlouvu o 1 rok. Oznámil, že, aby se zabránilo Real Madrid využil příležitost vykopnout roh, Levné Fotbalové Dresy Dětské Manchester United doufá, že bude schopen dokončit smlouvu de Gea před plánovaným termínem.


Dembele se konečně vrátila do hry
Posted On 01/05/2018 05:11:18

Přestože Barcelona 1-1 soupeři nakreslí, Nehrála vítězství hry, Nicméně, tato hra je Levné Fotbalové Dresy Barcelona fanoušci cítí velmi šťastná věc, To je vážné zranění na dlouhou dobu de Bebel, Nakonec se odehrálo.

V prvních 72 minutách hry, Dres Barcelona Gordon Beilay nahradil brankář Arnis, Po uplynutí 111 dní, opět na sobě barcelonské vystoupení. Navzdory návratu na stadion, Ale Dembele zřejmě stále není schopen vrátit se do nejlepšího stavu, V terénu více než 20 minut, Debeilai zcela uspokojivý výkon, Také zkusil několik nevšedních a záběrů, Nepodařilo se však pomoci Barcelona získat cíl. Ale pro fanoušky Barcelony, Dembele, aby se mohl vrátit na trať, je dost šťastný.

Po vstupu do Barcelony, Dembele hrála pouze 3 hry pro Barcelona, V září proti Getafe ve hře vážně zraněné dovolené, Takto hrazeny v průběhu roku 2017. Až do dnešní doby tato hra, Deng Beilei byl licencován týmovým lékařem, Levné Fotbalové Dresy Dětské Barcelona vstoupilo do velkého seznamu tohoto pole.


Expozice Sanchez zimní okno zůstane Arsenal
Posted On 12/21/2017 01:10:54

Arsenal Sanchez smlouva s týmem vyprší zítra, Obě strany se nemohly dohodnout na obnovení. Mnoho lidí navrhlo, aby Arsenal prodával Sanchez zastavit ztrátu v zimním okně. Nejnovější zprávy, Levné Fotbalové Dresy Sanchez sám se rozhodl zůstat v zimním okně Arsenalu, Díky svobodnému obchodu v létě může získat vyšší platy.

Pokud budete počkat až do příštího léta, abyste se připojili k Manchesteru jako volný agent, Sanchez může dostat léčbu 400 000 liber týdně. Manchester City sezóna hrála tak hladká, Pro touhu představit Sanchez také není dychtivý, Dále doufají, že příští léto dokončí podepsání Sanchezu. Sanchez předtím odmítl vysokou nabídku z Číny, Jasně řekl Arsenalu, že sám odešel z týmu. Dres Manchester City je nyní také velice přesvědčivý, aby podepsal Sanchez na konci sezóny, Přestože se o něj stará i Paříž, Ale chilský útočník je na cestě vyhrát.

Manchester City letos v létě nabídl Arsenalu 60 milionů liber, aby koupil Sanchez, Ale to bylo odmítnuto. Nyní se zdá, že Levné Fotbalové Dresy Dětské Arsenal lze označit za těžké ztráty, Nejen že ztratil vysokou hotovost v letních příležitostech, Zatím není schopen opustit Sanchezovy lidi.


Real Madrid si zaslouží kvalifikaci do finále
Posted On 12/14/2017 00:44:16

Real Madrid 2-1 napínavá změna poloostrova Abu Dhabi, Tréner Zinedine Zidane rozhovor po médiích. V rozhovoru, Zinedine Zine nejprve díky brankovému hrdinu Baerovi. O tradici Bellova cíle, Zidane řekl: " Levné Fotbalové Dresy Real Madrid hodný vítězství. První polovina, míč není branka, Nemůžeme vysvětlit, proč, Protože máme tolik příležitostí, Ale nepodařilo se skóre. "

Real Madrid hrál špatně, Zidane řekl: " Ano, hráli jsme velmi tvrdě, Ale fotbalový kruh se stane. Někdy, když je míč příliš pozdě na to, Real Madrid musí být trpělivější. Pro nás je to složitá hra, Teď musíme přemýšlet o finále. Musíme se přizpůsobit této technologii. Někdy to běží příliš pomalu, Dres Real Madrid neví, co se stalo. Musíme počkat na 3-4 minuty, abychom se rozhodli, To dělá lidi velmi nespokojeni. "

O společnosti Gremio, Zidane řekl: " Postoupili jsme do finále, Musíme rozveselit, Myslete na obranu našeho šampióna. Levné Fotbalové Dresy Dětské Sledoval jsem jejich semifinálový výkon, O tomto brazilském týmu moc nevím. Jsou skvělým týmem, Musíme zvýšit naši konkurenční úroveň. "
Page:  1 | 2 | 3 | Next >  Last >>*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older