Welcome Guest Login or Signup
FIND FRIENDS! | LIVE CHAT | INSTANT MESSENGER | BOOKMARK
 

obredbaretej
PROFILE   GALLERY   BLOGS   GUESTBOOK   FRIENDS   FAVORITES   VIDEOS  
 


Viewing 1 - 9 out of 9 Blogs.


Kapitan Manchester City świętuje wybuch mistrzostw
Posted On 04/16/2018 07:26:25

Po długim sezonie w Manchesterze City, Ostatecznie wygrał mistrzostwa Premier League w tym sezonie, Kapitan Conpani przybył później do Manchesteru w Manchesterze. Bar fanów świętuje z fanami Koszulka Manchester City. Trudne do stłumienia emocji, Obchodził mistrzostwo, rozrywając usta.

Compagni: " To jest jak za pierwszym razem, Nie możesz tego opisać, mówiłem o tym przed meczem. Pozwól wygrać grę po raz pierwszy Pomyślicie, że wygrasz wszystkie zawody. Kiedy przegrywasz grę, Myślisz, że nigdy więcej nie wygrasz. A kiedy budzę się dziś rano, mam to uczucie, Ale nie chcę czekać, aż jedna drużyna przegra. Więc dzisiaj jest to inne doświadczenie. "

Po meczu przyjął także fana Koszulki Piłkarskie Manchesteru United w domu swojej żony. Powiedział: " To pokazuje, jak piłka nożna jest w Manchesterze. Dziś jest dobry dzień na bluesa. Ale jest też połowa czerwieni. " Potem, Świętował na FaceTime w De Bruyne i Kyle Walker. Po spotkaniu z babcią swojej żony Conpani zapytał go: "Czy chciałbyś poprosić ich, aby przyszli?"


Opuszczenie Arsenalu będzie kontynuowało coaching
Posted On 03/28/2018 10:02:15

Z powodu słabej płyty w tym sezonie, Perspektywy menedżera Arsenalu Wengera są bardzo niepewne. Brytyjskie media ogólnie w to wierzą Jeśli Arsenal nadal będzie tęsknił za Ligą Mistrzów w tym sezonie, Koszulki Piłkarskie Wenger nie mógł utrzymać swojej pozycji. W niedawnym wywiadzie Wenger powiedział, że jeśli klasa, Nie wyklucza innych szkoleń klubowych.

Zapytany, czy będzie kontynuował coaching, jeśli opuści Arsenał Wenger powiedział: " Tak, oczywiście. Dopóki nadal mam siłę fizyczną i chęć kontynuowania. Wiem, że to zależy od mojej kondycji fizycznej i psychicznej. Taka była decyzja, którą musiałem podjąć na pewnym etapie. "

Wenger powiedział, że nadal chce kontynuować trening Arsenalu. Powiedział: " Żyję w tej chwili, Teraz chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy dla Arsenalu. Nie przejmuję się zbytnio tym, co się ze mną stanie. Jeśli nie ma pełnego poświęcenia, Nawet poświęćcie swoje życie za to, Nie możesz trenować Arsenalu od 22 lat. Nie zmienię tego punktu. Dopóki Koszulka Arsenal nie zakończy tego sezonu, Do czasu wygaśnięcia mojej umowy. Po tym wciąż nie wiem, co zamierzam zrobić. "


Najsilniejszy król Liverpoolu może zakończyć regulamin złotej piłki
Posted On 03/21/2018 10:43:32

Prezydent Liverpoolu, Kewell, powiedział w rozmowie o gorącym stanie Salah w tym sezonie, Salah ma zakończyć dawne panowanie Koszulki Piłkarskie Messiego i Ronaldo nad Złotym Globem.

Dla spektaklu Salaha, Prezydent Liverpoolu Kewell powiedział: " Salah kopnął fenomenalny sezon, Ludzie mówią, że Salah z pewnością wygra w Premier League w tym roku. Ale nawet oczekuję, że pójdzie o krok dalej. "

" Ma umiejętność zdobywania bramek, takich jak konopie. Nie widzę powodu, aby ignorować Liverpool Salah, który został kandydatem do Złotego Globu. Umiejętność dryblingu Koszulka Liverpool Salaha również jest wyjątkowa. To sprawia, że obrońca bardzo się go boi. Ten styl jest trochę podobny do Messiego, Zdolność dryblingu Messiego jest numerem jeden na świecie. Liverpool Salah może zrobić to samo, Trudno jest powstrzymać jego przełom. "


Messi jest pełen pragnień Ligi Mistrzów
Posted On 03/14/2018 12:24:54

Trener Barcelony Valverde wziął udział w konferencji prasowej przed Chelsea. Jeśli chodzi o klucz do gry, Valverde powiedział: "Nasz pomysł jest taki sam jak Koszulki Piłkarskie Chelsea. Gra musi zwrócić uwagę na różne szczegóły. Ten szczegół może być decydujący. "

Barcelona nie podkreśli obrony? Valverde powiedział: "Zagraliśmy bardzo ważne. Bardzo nerwowa gra, jutrzejsza gra będzie taka, Ale chcemy cieszyć się grą. Jesteśmy naprawdę zespołem, który trudno jest pokonać cel. Jeśli utrzymasz cel, Możemy przejść do następnej rundy, Ale Barcelona będzie próbowała kopnąć własną piłkę. "

Czy jest zadowolony z Paulinho? Koszulka Barcelona Valverde powiedziała: "To zdecydowanie satysfakcjonujące. Pochodzi z dalekiej ligi. Ale ten sezon dobrze wypadł. Chcemy zobaczyć, czy będzie mógł zagrać jutro. Oprócz punktacji, ten gracz może Może również pomóc Barcelonie na innych poziomach. " Basa Mesi wygrała ostatnią rundę gry. Valved powiedział: "Myślę, że jest w porządku. Bardzo zadowoleni, podobnie jak inni gracze w Barcelonie, Pełen entuzjazmu do gry. Wiemy, że Liga Mistrzów może znacznie pobudzić morale graczy. "


Real Madryt pokonuje wszystkie trudności
Posted On 03/07/2018 09:45:50

Real Madryt 2-1 wygrywa w ćwierćfinale Ligi Mistrzów Paryża, Koszulki Piłkarskie Zinedine Zidane powiedział bardzo zadowolony z wyników konkursu, Bardzo zadowolony z wydajności graczy. Zidane powiedział: " Przezwyciężyliśmy wszystko i będziemy kontynuować, Dąż do osiągnięcia naszego celu. Ten zespół zawsze tak było. "

O własnej początkowej selekcji, Zidane powiedział: "Mamy każdego gracza, Wybrałem pierwszą jedenastkę. Grali bardzo dobrze i trenowali bardzo dobrze. Chcę pogratulować mojemu graczowi. Od początku gry grali dobrą i skupioną grę. Bardzo ważne jest, aby wykopać tego rodzaju występ. Wygraliśmy na trudnym torze. Tak jak w pierwszej rundzie, jesteśmy bardzo zadowoleni i bardzo szczęśliwi. "

W sprawie decyzji o zastąpieniu Bell, Koszulka Real Madryt Zidane powiedział, że Bell rozumie takie rozwiązania, Powiedział: "Jestem pewien, że jest chętny, aby uzyskać więcej czasu na grę, Ale mamy wiele gier. Real Madryt będzie kontynuował występ już teraz. Myślę, że każdy gracz jest bardzo ważny, Myślę, że tak, Real Madryt Bell jest jednym z nich. Nie martw się, nie rozpoczął tego odcinka Ponieważ dostanie czas gry. "


Sanchez naprawdę walczy o United
Posted On 02/07/2018 06:59:57

Sanchez dołączył do Arsenalu z Koszulki Piłkarskie Manchester United podczas zimowego okna, Według wiadomości, Pewien człowiek z Manchesteru United powiedział: Aby szybko podążać za rytmem Manchesteru United, Sanchez będzie trenował w zespole, Dodaj sobie pół godziny, aby wzmocnić własną siłę rdzenia.

" Kiedy skończył trening z zewnątrz, Na czele widać parę, która z niego emanuje, To imponujące. On nie musi tego robić, Ale nalegał, Nie możesz znaleźć bardziej profesjonalnego gracza niż on, On jest naprawdę dobry. "

Według analityka z Manchesteru United, " Po treningu dużych jednostek, Sam Koszulka Manchester United Sanchez będzie ćwiczyć przez kolejne pół godziny. Nikt w Manchesterze nie poprosił go o to, Ale czuł, że może być lepszy. "


Chcesz wygrać wszystkich zwycięzców z Paris Saint-Germain
Posted On 01/17/2018 10:37:34

Według raportów, Koszulki Piłkarskie Paris Saint Germain gwiazda Neymarr, Uczestnictwo w działaniach biznesowych ostatnio powiedziało: " Mamy nadzieję na wygranie wszystkich tytułów, Zwłaszcza w Lidze Mistrzów. "

Za ich napastników, partnera Cavani i Mbabe, Neymar powiedział: " Cavani i Mba Pei są bardzo dobrymi graczami, Powoli się poznajemy, Poprawia się również. "

Dla bramki Paris Saint-Germain, Koszulka Paris Saint-Germain Neer powiedział: " Paris Saint-Germain ma nadzieję wygrać wszystkich mistrzów, Zwłaszcza w Lidze Mistrzów. "


Henry pochwalił niepokonaną Pogbę
Posted On 01/02/2018 21:31:24

Kapitan Manchesteru United, Pogba, zagrał dwie bramki przeciwko Evertonowi, Legenda Arsenału Henry podczas modlitwy Juventus Pogba powraca. Pogba ta gra nadal służy jako kapitan, Pojawił się w lewym środku, wydajność jest bardzo przyciągająca wzrok. Henry powiedział: " Potrafi grać na wielu pozycjach. Na początku powiedziałem, że nie jest defensywnym pomocnikiem. "


" Pozostały pomocnik to jego najlepsza pozycja, To jest era Juventusu Pogba. Ilekroć Rinat de Neice, Pogba skręciła w lewo. Zagraj w lewą, prawą nogę, Kopnąłem też lewą, Możesz przenieść piłkę na drugą stronę, Może być kolega z drużyny i dwóch, Może również być wyłączony z przeciwnika, Zrobił to w drugiej połowie. "


" Kopnął ten poziom, Prawie niepokonany, Myślę, że zmienił drugą połowę. To frakcja kapitana, Powiedział swoim kolegom z drużyny, żeby podążali za mną, mówię ci, jak kopać. Dzisiaj zachowywał się jak kapitan, Jest to również ważne. "


Mam nadzieję że zranienie wskazywało na mnie
Posted On 01/02/2018 21:28:20

Według raportów, Na 2018, Kapitan Iniesta Barca powiedział: " Chcę być zdrowy, Mam nadzieję, że zespół wygrał rywalizację wszystkich mistrzów. "


Iniesta powiedział: " Osobiście Mam nadzieję, że ciało pozostanie zdrowe do 2018 roku, Mam nadzieję, że zranienie wskazywało na mnie. Zawody sportowe, Mam nadzieję, że zdobędziemy wszystkich zwycięzców, którzy będą rywalizować. To właśnie spróbujemy zrobić. "


Nowa gra w Nowy Rok w Barcelonie, Tak, 4 stycznia, wyzwanie dla King Cup, Celta, Zgodnie z poprzednimi doniesieniami mediów zachodnich, Dembele był w stanie ukończyć normalną praktykę, Ale czy może wejść na dużą listę gier, Potrzebujesz decyzji trenera Valverde.


*** FaceJunky ***
Created, Developed, and Designed by Jordan Older